VERTREKDATA Prijs
* 16 april 2027 € 4.500
Rondreis: 23 dagen
Min. 6 pers, max. 16/17 personen

We starten deze schitterende rondreis in Japan’s meest aantrekkelijke stad: Kyoto. Daarna maken we een een reeks van fietstochten in Onomichi, Hiroshima, Fukuoaka, Kochi en het kunsteiland Naoshima. Tussendoor bezoek je ook nog onbekende steden als Kurashiki, Beppu, Ozu en Takamatsu. 

Via het altijd bruisende Osaka en een dagexcursie naar de tempelhoofdstad Koyasan, arriveren we in Nara. Als afsluiter van deze reis bezoek je ook nog Mt. Fuji, voordat je in Tokyo nog enkele dagen kunt genieten van het Japanse eten en de vele bezienswaardigheden.

Voordat je op reis gaat, heeft vrijwel iedereen 1001 vragen. Wat voor bagage moet ik meenemen? Heb ik inentingen nodig? Welk reisboek geeft het meeste uitleg?

Dit en nog veel meer praktische vragen vind je op deze pagina.

Jezelf betitelen als de 'beste reisorganisatie' past niet in ons straatje. Wel zijn we enorm trots op onze reizen en hoe onze reizigers deze ervaren. 

Lees hier de vele loftuitingen aan ons adres (en nee, de slechte commentaren verwijderen we niet!)

Aangezien onze prachtige aardbol rond de 200 landen telt en elk land zijn eigen specifieke kenmerken heeft, hebben wij de 'Meest Gestelde Vragen' van elk land op een rijtje gezet.

Zit jouw vraag er (nog) niet bij, stel deze dan gerust. 

 

Mocht je niet in staat zijn om deze reis fysiek zelf te maken, er is niets mooier dan in je hoofd alvast af te reizen naar deze prachtige bestemming. Geniet en ontdek via De Armstoel Reiziger -lekker comfortabel vanuit je luie stoel-  van dit mooie stukje aarde op onze fascinerende aardkloot!